Zdravotná sestra/ zdravotnícky asistent

Kongregation der Schwestern vom Göttlichen Erlöser, Marienheim Gablitz Pensionisten-und Pflegeheim

Miesto práce
Am Kloster 14, Gablitz, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 384,12 EUR/mesiac- 13 a 14 plat - ošetrovateľsky príplatok 135,50 Euro - možnosť vyššej mzdy po zarátaní odpracovaných rokov - preplácanie nadčasov - príplatky za prácu v nedeľu, vo sviatok - príplatky za nočnú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre zdravotnú sestru/ zdravotníckeho asistenta:

- Poskytovanie komplexnej, dlhodobej ošetrovateľskej starostlivosti o seniorov.

- Vedenie ošetrovateľskej dokumentácie v rámci ošetrovateľského procesu.

- Realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu.

- Možnosť využiť svoje odborné znalosti a zručnosti.

- Príležitosť získať nové skúsenosti a zlepšiť svoju kariéru.

- Vítaní sú aj absolventi - všetko potrebné sa naučíte u nás.

- 13 a 14 plat

- Preplácanie nadčasov a cestovných nákladov

- Príplatky za prácu v nedeľu, vo sviatok a nočné zmeny

- Flexibilný plán služieb a možnosť vzdelávania

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú

- Stravovanie, ubytovanie a parkovanie zdarma v zariadení

- Krásne prostredie a príjemný kolektív

- Moderné pracovné vybavenie a technológie

- Možnosť kariérneho rastu a rozvoja

- Ďalšie firemné akcie a benefity pre zamestnancov.

Prosíme o zaslanie životopisu a uznania vášho vzdelania (Anerkennung) na uvedený E-mail. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo/ diplomovaná zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vyhovuješ nám s uznaním vzdelania (Anerkennung) als Gesundheits- und Krankenpfleger/in   oder Pflegeassistent/in.

- Máš Eintrag im Gesundheitsberuferegister (GBR).

- Máš Deutschkenntnisse auf B1 ( Pflegeassistent/in)- bzw. B2-Niveau (Diplomierte Gesundheits-und Krankenpfleger/in).

- Si spoľahlivý/á, samostatný/á a empatický/á.

- Chceš pracovať v tíme s rovnakými hodnotami a cieľmi.

Seniorenzentrum Alfons Maria je súkromné cirkevné zariadenie, ktore poskytuje dlhodobú komplexnú ošetrovateľskú starostlivost pre seniorov.
Naše zariadenia sa nachádzajú v malebnom prostredí pod lesom v dolnom Rakúsku, pri Viedni.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi vám pomôžeme pri vybavovaní formalít.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4138447  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 384,12 EUR/mesiac