Zámočník - Pracuj v Nemecku !

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
2 500 EUR/mesiacLetné prémie, Vianočné prémie, možnosť platového rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zámočníkov (jednotlivo/dvojice) na zámočnícko - montérske práce v rámci celej Spolkovej Republiky Nemecko.

Nástup do práce ihneď prípadne po dohode.

Znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" (potrebné vedieť sa dohovoriť s majstrom na stavbe).

Platové podmienky: nástupný plat od 2.500 €/mes. brutto

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 6 mesiacov.

- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
- sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
- zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
- platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
- ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám
- ochranný pracovný odev a náradie
- koordinátori v Nemecku hovoriaci po slovensky

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebné a montážne práce (nejedná sa montáž vo výrobe)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

rax s montážnymi prácami - montáž vzduchotechniky, klimatizácií, potrubí, inštalatérske práce, montáž regálových systémov, sprinklerov
- znalosť nemeckého jazyka (stavebná nemčina, aby ste sa vedeli dohovoriť s majstrom na stavbe)
- výhodou vlastné auto
- samostatnosť
- zodpovednosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3933002  Datum zveřejnění: 11.3.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac