Inštalatér/Údržbár (m,ž,d)- vzduchotechnika, sanitárna, vykurovacia a klimatizačná technika od 2800,- brutto /s NJ

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pokládke potrubí
• Inštalácia vetracích a klimatizačných jednotiek
• Vysekávanie a hĺbenie otvorov do stien a podláh
• Opracovávanie trúbok rezaním, ohýbaním, zváraním a vyrezávaním závitov.
• pokladanie zavlažovacích a odvodňovacích potrubí
• Práca podľa výkresov a špecifikácií
• Údržba a oprava vykurovacích systémov a sanitárnych zariade

• Konečná montáž kúpeľní
• Montáž potrubia, ústredné kurenie, ventilačne systémy,

• práca na HPP na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
• Vianočné prémie, možnosť platového rastu
• 300,- štart prémia po 2 mesiacoch
• 500,- prémia za odporučenie kolegu
• sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
• zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
• vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
• platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
• ubytovanie zabezpečené

• koordinátori v Nemecku hovoriaci po slovensky

❗️Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky...❗️

❗️NEZAMESTNÁVAME NA ŽIVNOST❗️

- vlastné auto,
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" /A2+(potrebné vedieť sa dohovoriť s majstrom na stavbe)- min jeden z dvojice

PRACA V MESTACH :
- LOHNE ; HANNOVER ; BIELEFELD/PADERBORN - ubytovanie hradene firmou

Nasadenie v inych mestach je bez hradeneho ubytovania!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

prax ako inštalatér, vzduchotechnika
samostatnosť
zodpovednosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4575196  Datum zveřejnění: 14.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 EUR/hod.