Montážnik protipožiarnych rozvodov - Sprinkler s NJ

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
- Inštalácia potrubí a potrubných sietí v starých a nových budovách
- Inštalácia a údržba zavlažovacích systémov
- Obsluha pracovných plošín výhodou
- Skúsenosti s rezaním závitov, ohýbaním, upevňovaním, montážou všeobecne

NASADENIA PO CELOM NEMECKU

- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- 300,00 € nástupný bonus po 2 mes. nepretržitého zamestnania
- 500,00 € Bonus za odporucenie kolegu
- Atraktívne odmeňovanie na plný úväzok + príplatky
- Dovolenkový a vianočný bonus
- Až 30 dní pomernej ročnej dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Životopis v SJ alebo NJ pošlite na e-mail:

[email protected]

Nasadenia rozne v celom Nemecku

❗️Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky.(NJ, prax)..❗️

Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- práca vo výškach !!!
- prax s montážnymi prácami - montáž vzduchotechniky, klimatizácií, potrubí, inštalatérske práce, montáž regálových systémov, sprinklerov
- znalosť nemeckého jazyka -aspon jeden z dvojice
- vlastné auto - min.jeden z partie ak je viac zaujemcov
- samostatnosť a zodpovednosť

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4579708  Datum zveřejnění: 30.11.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac