Inštalatér / Štuttgart NJ/ HPP

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Štuttgart, Nemecko
Od 20 EUR/hod.Nemecky jazyk- potrebny na komunikaciu s majstrom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecky jazyk- potrebny na komunikaciu s majstrom

• Instalater - voda,kurenie, vzduchotechnika,sprinkler

• práca na HPP na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
• Vianočné prémie, možnosť platového rastu
• 300,- štart prémia po 2 mesiacoch
• 500,- prémia za odporučenie kolegu
• sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
• zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
• vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
• platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
• ubytovanie zabezpečené - NEHRADENE

• koordinátori v Nemecku hovoriaci po slovensky/cesky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

KÖNIG SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax ako inštalatér, vzduchotechnika,sanita, vodar, kurenar, elektrikar
samostatnosť
zodpovednosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Kovacik
Tel.: +491622808627
E-mail: poslať životopis
ID: 4652095  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 EUR/hod.