Obchodný manažér / zástupca

KONTAKT - SK, s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 4 000 EUR/mesiacNástupný plat. Bližšie informácie Vám poskytneme pri osobnom stretnutí na pracovnom pohovore po poslaní podrobného životopisu s fotkou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stredné a Východné Čechy.

​Vyhľadávanie obchodných príležitostí a získavanie nových zákazníkov - vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi, prezentácia obchodných a cenových ponúk. Osobná, telefonická a elektronická komunikácia a starostlivosť o existujúcich zákazníkov a akvizícia nových zákazníkov.

Trvalý pracovný pomer. Zaškolenie.
Stabilné pracovné prostredie nezávislé od automobiliek a iných vplyvov.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

výhodou obchod v oblasti strojárstva a stavebníctva - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť

- aktívny prístup k práci

- dôslednosť

- samostatnosť

- spoľahlivosť

- flexibilita

Naša spoločnosť vznikla v roku 2003. Zaoberáme sa výrobou a dodaním kotviacej techniky do betónových prefabrikátov, spojovacieho materiálu a stavebného príslušenstva. Sme najsilnejším dodávateľom predmetných produktov.
ID: 4790081  Datum zveřejnění: 21.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac