Pojišťovací poradce

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (MPSV)

Místo práce
Palackého náměstí 87, 386 01 Strakonice, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pojišťovací poradci (33211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ 47116617
Pracoviště:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - pracoviště Strakonice, Palackého náměstí 87, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 12000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme talentovaného kolegu/kolegyni

Rozjeďte svou kariéru s námi!

Kooperativa v současné době hledá pro naši kancelář ve Strakonicích talenty, kteří chtějí dělat byznys na úrovni. Nehledáme podomní prodejce, zvoniče na zvonky, či zoufalé telefonisty, volající na telefonní seznamy od A až do Z…
Kooperativa je přední společností na trhu pojistných produktů s dlouholetou tradicí a více než dvěma miliony spokojených klientů. Proto potřebujeme přijmout nové kolegy či kolegyně, kteří se s námi budou o naše klienty starat.

Co Vám nabízíme?

*portfolio klientů do péče
*nebudeme Vás nutit oslovovat Vaše kamarády a známé?
*poskytneme Vám profi školení a počítačové systémy na úrovni?
*naučíme Vás, jak jednat s klienty, a jak jim pomoci zajistit to, na čem jim záleží?
*za perfektně odvedenou práci Vás samozřejmě náležitě ohodnotíme?

Co od Vás očekáváme?

*min SŠ vzdělání, ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC?
*proaktivní přístup, pozitivní myšlení, výborné komunikační dovednosti?
*smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí, příjemné vystupování?
*praxe v pojišťovně výhodou, ne podmínkou?

Zaujala Vás tato nabídka?

Pošlete nám svůj životopis - ty nejlepší z Vás pozveme na výběrové řízení.

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 11362960726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti