Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Klientský poradce - pracovník/ce na přepážce
Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách (33212)

Pracoviště a kontakty
 
Firma:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, IČ 47116617
Pracoviště:Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - pobočka Boskovice, náměstí 9. května č.p. 2230/1, 680 01 Boskovice
 
Vlastnosti volného místa
 
Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta, Outlook

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: péče a servis stávajících klientů s možností rozvoje obchodních vztahů u nových klientů, správa provozní pokladny, konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů, vedení obchodních jednání na pobočce, evidence požadavků zákazníků a dalších obchodních aktivit
Očekáváme: SŠ vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), výborná znalost českého jazyka podmínkou (případně slovenského jazyka), příjemný hlasový projev a vystupování, praxe výhodou, energická, ale i empatická osobnost, schopná zvládat stresové situace, chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce, pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, zodpovědnost a loajalita vůči firmě.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecký pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení - základní mzda + odměny, nadstandardní zaměstnanecké výhody, příjemné pracovní prostředí, rozvojový systém školení, pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: Služební mobil s neomezeným tarifem, notebook, příspěvky na stravování, PP, ŽP, nadstandardní zdravotní péče.
Zaslat životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem na mdokoupil@koop.cz. Vybraní zájemci budou pozváni na výběrové řízení. Telefonický kontakt v době 8.00-19.00 hod na č. 605 237 917.
 
Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11749670723
 

ID: 2820889   Datum zveřejnění: 22.11.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.