Reagujte bez životopisu

Letuška/Steward, palubný personál

Koruna Academy s. r. o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzdelávacia spoločnosť sprostredkuje prácu mladým ľuďom, študentom, nezamestnaným. Pozývame Vás na výberové konanie, ktorému bude predchádzať úspešné absolvovanie odborného kurzu pre budúcich palubných sprievodcov. Na základe toho môžete byť akceptovaní do služieb súkromnej VIP zahraničnej leteckej spoločnosti a taktiež prestížných leteckých spoločností. Okrem samoplatcov, je možnosť preplatenia kurzového poplatku prostredníctvom kompetenčného kurzu Kompas. Každý účastník kurzu získa certifikát o absolvovaní. Je možnosť si vybrať víkendový kurz alebo intenzívny 2x do týždňa.
Naši uznávaní lektori s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti leteckej prepravy Vám priblížia Váš životný sen, ktorý Vám pomôžeme zrealizovať.
Termín absolvovania trojdňového kurzu 27.-28.-29. február 2020 od 9:00 do 16:00 hod. Ohľadom registrácie a ceny trojdňového kurzu nás prosím kontaktujte telefonicky prípadne mailom.Po kurze máte veľmi veľkú šancu uspieť pri výbere do leteckých spoločností, keďže nás prestížne letecké spoločnosti oslovili v rámci výberu vhodných kandidátov.

Viac info na stránke: https://www.koruna-academy.com/kurzy-cabin-crew/

- práca v mladom kolektíve
- cestovanie a spoznávanie nových krajín
- flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vzdelávacia spoločnosť poskytujúca kurzy a školenia pre jednotlivcov a firmy. Spoločnosť pôsobiaca v oblasti vzdelávania, personálneho a psychologického poradenstva.
www.koruna-academy.com

Adresa spoločnosti

Koruna Academy, s.r.o
DK Ružinov, Ružinovská 28
82104 Bratislava

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3480661  Datum zveřejnění: 27.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac