Reagujte bez životopisu
Logo KOVAR a.s.

Svářeč CO2

KOVAR a.s.

Místo práce
Leskovec 212, Leskovec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícPříplatky, odměny, měsíční bonus až 5000, pololetní a roční mzdové bonusy (13. plat).

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svařování ocelových technologických kontejnerů ve dvousměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda po zapracování 30 - 40 tis. podle dosahované kvality a pracovního výkonu.
Dále nabízíme dotované stravování ve firmě, placené pracovní volno nad rámec dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, finanční odměny při významných životních a pracovních jubileích, firemní bezúročné půjčky, výhodný firemní telefonní a datový tarif a další.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Ostatní znalosti

Orientace ve výkresové dokumentaci. - základy

Počet let praxe

0

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O nás
Firma KOVAR a.s. je evropským výrobcem ocelových technologických kontejnerů, rámů a jiných ocelových konstrukcí - více na www.kovar.eu .
Cílem naší společnosti je mimo jiné dlouhodobě zaměstnávat tým talentovaných a vysoce kvalifikovaných pracovníků. Jsme si vědomi toho, že naše úspěchy stojí na práci našich lidí.

Adresa společnosti

KOVAR a.s.
Leskovec 212
756 11 VALAŠSKÁ POLANKA

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Mica
Tel.: +420603870544
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4118208  Datum zveřejnění: 5.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc