Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo KOVAR a.s.

Svářeč 32-45 tis. s ubytováním

KOVAR a.s.

Místo práce
Kovar a.s., Leskovec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 45 000 Kč/měsíc- k základní mzdě mzdový měsíční bonus až 5000 Kč za kvalitu a pracovní výkon - odměny, pololetní prémie a podíl na zisku formou ročních bonusů (13. plat)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářečské práce při výrobě speciálních technologických kontejnerů a výrobě ocelových konstrukcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující mzda, měsíční bonusy až 5 000 Kč, pololetní prémie a podíl na zisku formou ročních bonusů
- placené pracovní volno nad standardní dobu dovolené
- ubytování v nové firemní ubytovně u areálu firmy
- výhodný firemní telefonní a datový tarif
- finanční odměny při významných pracovních a osobních výročích i událostech
- dotované firemní stravování s výběrem ze 4 jídel
- bezúročné půjčky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- průkaz svářeče (svařování v ochr. atmosféře CO2)
- fyzické předpoklady

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O nás
Firma KOVAR a.s. je evropským výrobcem ocelových technologických kontejnerů a jiných ocelových konstrukcí - více na www.kovar.eu .
Cílem naší společnosti je mimo jiné dlouhodobě zaměstnávat tým talentovaných a vysoce kvalifikovaných pracovníků. Jsme si vědomi toho, že naše úspěchy stojí na práci našich lidí.

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4233896  Datum zveřejnění: 2.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc