20 400 - 30 500 CZK

Hutník (operátor ve výrobě)

Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.

Místo práce
Kovohutě Příbram nástupnická, a.s., Příbram, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Provádění hutnických a výrobních operací s tím spojených (obsluha pece)
• Aktivně se podílet na BOZP aktivitách
• Pracovní doba je nepřetržitý režim

Informace o mzdě

měsíční a čtvrtletní odměny, věrnostní bonusy a odměny při životních výročích

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Náborový příspěvek ve výši 20 000,- Kč a dovedeme ocenit i toho z našich zaměstnanců, který Vás doporučí
• Mzdové zařazení odpovídající praxi a požadavkům na pracovní pozici (zaručená mzda a k ní měsíční a čtvrtletní prémie)
• Pracovní doba průměrně 19 směn při 8 hodinové pracovní době za měsíc
• Stabilní a perspektivní práci
• 5 týdnů dovolené
• 27,- Kč za oběd
• Volnočasové poukázky Unišek+ za pracovní výročí (od prvního roku ve společnosti)
• Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
• Po zkušební době příspěvek na penzijní, nebo životní pojištění

Informace o náboru

V případě zájmu kontaktujte Blanku Kadlecovou, personální manažerku na e-mailové adrese [email protected], telefon 318 470 246 nebo 601 090 968. Zajistíme Vám prohlídku pracoviště a setkání s vedoucím zaměstnancem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, práce v kolektivu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme tradičním a spolehlivým dodavatelem výrobků a slitin na bázi olova, cínu a drahých kovů a zpracovatelem odpadů s obsahem olova, drahých kovů a elektroodpadu. Usilujeme o trvalé postavení uznávaného regionálního zaměstnavatele.

Adresa společnosti

Kovohutě Příbram nástupnická a.s.
Kovohutě 530
261 01 Příbram VI-Březové Hory

Kontakt

Kontaktní osoba: Blanka Kadlecová
Tel.: +420601090968
E-mail: poslat životopis
ID: 3767236   Datum zveřejnění: 19.9.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   měsíční a čtvrtletní odměny, věrnostní bonusy a odměny při životních výročích