Řidič VZV

KOVONA SYSTEM, a.s.

Místo práce
Průmyslová 2007, 73506 Český Těšín, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
17000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní řidiče manipulačního vozíku je zabezpečení manipulace s materiálem pro výrobu, vykládka materiálu z kamionu, příjem materiálu na sklad, příprava zakázek k expedici, expedice zakázek, zabezpečení obsluhy manipulační techniky – práce s vysokozdvižným vozíkem a retrakem.

Nabízíme:

• Zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti

• Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání

• Odpovídající platové ohodnocení

• Zaměstnanecké výhody

• Pracoviště v Českém Těšíně, třísměnný provoz

• Možný termín nástupu: ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Týden dovolené navíc
Podíl na hospodářském výsledku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče

Požadujeme:

• Střední odborné vzdělání s výučním listem

• Oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku

• Oprávnění k obsluze zdvihacího zařízení výhodou

• Základní znalost práce na PC, práce se čtečkou čárových kódů

• Samostatnost, rozhodnost

• Smysl pro týmovou práci
• Práce v třísměnném a čtyřsměnném provoze

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máte zájem pracovat ve stabilní a prosperující české společnosti s dlouholetou tradicí?
Jste spolehliví a pracovití?
Pak se neváhejte připojit do našeho týmu v Českém Těšíně.
Stanete se součástí velkosériové zakázkové výroby, tvorby nábytku a regálových systémů.
Naše produkty míří do různých koutů celého světa.
Zaměstnáváme již více než 800 pracovníků!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2736088  Datum zveřejnění: 26.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000