Procesní inženýr

KOVONA SYSTEM, a.s.

Místo práce
Český Těšín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Optimalizace linek a pracovišť, uspořádání pracoviště, štíhlý layout
• Redukce nákladů ve všech podnikových procesech (lean production)
• Analýza, měření a zvyšování produktivity strojů a lidí (využití metod MOST, SMED, 5S, VSM)
• Optimalizace výrobních procesů
• Spolupráce při zavádění Štíhlé výroby
• Kontrola a úpravy technologických procesů
• Efektivní řízení změn a vedení projektů ve firmě
• Technická podpora při zavádění nové výroby (layout)
• Rozvoj systémů TPM, 5S
• Interní audity TPM, 5S
• Spolupráce s odděleními výroby, kvality, vývoje a logistiky
• Školení pracovníků (dělníků, předáků, mistrů výroby apod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zajímavou a perspektivní práci
• Systematické vzdělávání a profesní rozvoj
• Motivující mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity
• Příjemné pracovní prostředí
• Zázemí prosperující společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
• VŠ, SŠ strojírenství nebo technický směr
• Výhodou praxe 2 roky v procesním inženýrství
• Výhodou znalosti z oblasti Štíhlé výroby
• Komunikativní znalost anglického a polského jazyka
• Proaktivita a orientace na výsledek
• Schopnost jednat s lidmi a zvládat stres
• Organizační schopnosti, projektové myšlení
• Znalost CAD systému

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máte zájem pracovat ve stabilní a prosperující české společnosti s dlouholetou tradicí?
Jste spolehliví a pracovití?
Pak se neváhejte připojit do našeho týmu v Českém Těšíně.
Stanete se součástí velkosériové zakázkové výroby, tvorby nábytku a regálových systémů.
Naše produkty míří do různých koutů celého světa.
Zaměstnáváme již více než 800 pracovníků!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3571003  Datum zveřejnění: 7.1.2019