Pracovník logistiky

KOVONA SYSTEM, a.s.

Místo práce
Český Těšín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezi hlavní činnosti pracovníka logistiky patří zabezpečení manipulace s materiálem,
HIM, DHIM ve společnosti. Zabezpečení manipulace s výrobky ve skladě hotových výrobků,
příprava zakázek k expedici, expedice zakázek. Zabezpečení svozu určených hotových výrobků
z výrobní haly do expedičního skladu a zabezpečení obsluhy určeného výrobního zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti
• Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání
• Odpovídající platové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Oprávnění k řízení vysokozdvižných manipulačních vozíků
• Oprávnění k obsluze zdvihacích zařízení (jeřábník, vazač)
• Práce na PC (MS Excel, program Navision)
• Smysl pro týmovou práci
• Samostatnost, rozhodnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máte zájem pracovat ve stabilní a prosperující české společnosti s dlouholetou tradicí?
Jste spolehliví a pracovití?
Pak se neváhejte připojit do našeho týmu v Českém Těšíně.
Stanete se součástí velkosériové zakázkové výroby, tvorby nábytku a regálových systémů.
Naše produkty míří do různých koutů celého světa.
Zaměstnáváme již více než 800 pracovníků!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3696588  Datum zveřejnění: 18.6.2019