Realitní makléř

KP - real CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dlouhá 198, 412 01 Litoměřice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (33340)

Pracoviště a kontakty

Firma:KP - real CZ s.r.o., IČ 25465198
Pracoviště:KP - real CZ s.r.o., provozovna Dlouhá ul., Litoměřice, Dlouhá 198/34, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Dlouhá č.p. 198/34, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice 1.
Pobočka rozsáhlé a dále rostoucí sítě realitních kanceláří Reality11 v Litoměřicích přijme realitního makléře/ku (min. SOŠ, SŠ - i bez zkušeností) pro pozici zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Využijte zázemí prosperující společnosti s prověřeným systémem práce. Neplatíte žádné vstupní poplatky!
Požadujeme: znalost práce s PC (Word, Excel, internet), vlastní osobní automobil (v případě dobrých výsledků nabízíme služební), bezúhonnost, samostatnost, obchodní talent, pracovitost, komunikativnost, ambicióznost, příjemné vystupování.
Nabízíme: zaškolení, prověřený pracovní systém, nízký telefonní tarif, motivující progresivní ohodnocení (příp. finanční podporu) v závislosti na výkonu, volnou pracovní dobu, další vzdělávání, možnost práce z domova.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: prosíme strukturovaný životopis na e-mail [email protected].

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 10661990711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou