Nutriční terapeut/ka

Krajská nemocnice Liberec, a. s.

Místo práce
Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícNÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přivítáme nové kolegy/kolegyně do týmu nutričních terapeutů Krajské nemocnice Liberec.
Náplní práce bude především:
-práce v poradnách s pacienty,
-sestavování jídelních plánů,
-příprava energetických a biologických hodnot diet,
-edukace pacientů o dodržování dietního režimu v domácí péči...

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme dlouhodobé a stabilní uplatnění, náborový příspěvek a širokou nabídkou zaměstnaneckých benefitů:
dotované stravování v areálu, zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, zvýhodněné vstupné na kulturní akce na Liberecku...
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Informace o náboru

Přivítáme jak zkušené kolegy, tak čerstvé absolventy!
V případě Vašeho zájmu zašlete své CV na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VOŠ/VŠ vzdělání v oboru nutriční terapie,
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost,
odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění,
schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Krajská nemocnice Liberec, a.s. je největším zdravotnickým zařízením v kraji s téměř všemi akreditovanými pracovišti, které v sobě sdružuje nemocnici v Liberci, Turnově i ve Frýdlantu.
S více než třemi tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele regionu, proto je naším dlouhodobým cílem udržet si jméno moderního a stabilního zaměstnavatele s důrazem na sladění rodinného a pracovního života.
ID: 4540333  Datum zveřejnění: 4.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc