Reagujte bez životopisu

Policista/ka Karlovy Vary - náborák 110.000 Kč

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Místo práce
Karlovarský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 070 Kč/měsícPravidelné navyšování.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje přijímá nové policisty a policistky na základní útvary (pořádková, dopravní a cizinecká policie) v rámci celého Karlovarského kraje. Hledáme ty, kteří se chtějí podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• náborový příspěvek 110 000 Kč
• služební příjem po zaškolení minimálně 34 000 Kč
• pravidelné navyšování služebního příjmu
• stabilní zaměstnání
• uplatnění na obvodních odděleních a dopravních inspektorátech
• široké možnosti kariérního růstu
Další benefity:
• příspěvek na dovolenou 13 000 Kč
• 6 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní/životní pojištění
• příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas
• možnost využití resortních sportovních zařízení a ubytoven

Informace o náboru

LÍBÍ SE VÁM NAŠE NABÍDKA A CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO PŘÍBĚHU, URČITĚ SE OZVĚTE. NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE A ŘEKNĚTE NÁM NĚCO O SOBĚ. JEŠTĚ VÍC NEŽ ŽIVOTOPIS NÁS ZAJÍMÁ, ČÍM JSME VÁS ZAUJALI A PROČ SE CHCETE STÁT POLICISTOU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• státní občanství ČR
• minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Policie Karlovarského kraje
ID: 4486460  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 070 Kč/měsíc