Reagujte bez životopisu

Policista/ka Sokolov - náborový příspěvek 110.000 Kč, 6 týdnů dovolené

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Místo práce
Sokolov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 070 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat ve vzrušujícím a dynamickém prostředí s mladými kolegy? Chcete mít smysluplnou práci s různorodou pracovní náplní? Nemáte žádnou praxi? Nevadí, přidejte se k nám. Naučíme vás pracovat a jednat s lidmi, střílet z krátkých a dlouhých střelných zbraní, sebeobranu a boj zblízka. K bezpečí svému i vašich blízkých můžete sami přispět a chránit je, protože pocit bezpečí občanů nám není lhostejný.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• náborový příspěvek 110 000 Kč
• služební příjem po zaškolení minimálně 34 000 Kč
• pravidelné navyšování služebního příjmu
• stabilní zaměstnání
• uplatnění na obvodních odděleních a dopravních inspektorátech
• široké možnosti kariérního růstu

Další benefity:

• příspěvek na dovolenou 13 000 Kč
• 6 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní/životní pojištění
• příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas
• možnost využití resortních sportovních zařízení a ubytoven

Informace o náboru

LÍBÍ SE VÁM NAŠE NABÍDKA A CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO PŘÍBĚHU, URČITĚ SE OZVĚTE. NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE A ŘEKNĚTE NÁM NĚCO O SOBĚ. JEŠTĚ VÍC NEŽ ŽIVOTOPIS NÁS ZAJÍMÁ, ČÍM JSME VÁS ZAUJALI A PROČ SE CHCETE STÁT POLICISTOU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Státní správa, právo

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Ms Ofice - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Policie Karlovarského kraje
ID: 4595841  Datum zveřejnění: 6.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 070 Kč/měsíc