Vedoucí výroby, konstruktér v truhlářské provozovně

Král Interier CZ, s.r.o.

Místo práce
Husinec-Řež, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do truhlářské výroby atypického nábytku nedaleko Prahy hledáme šikovného konstruktéra výrobních výkresů, který má v této sféře dobré zkušenosti. U nás vyrábíme nábytek vysokého standartu co se týká kvality provedení, děláme nábytek z masivu, dýhy, v povrchu mat i vysoký lesk. Zakázkám z lamina a HPL se také nevyhýbáme. Požadujeme zájem o práci, samostatné myšlení, ctižádostivost + tah na branku, a především velmi dobrou schopnost kreslení ruční technikou + znalost Turbocadu nebo Autocadu, nebo jiného 2D programu. Pokud se cítíte být pravý kandidát, rádi Vás uvítáme osobně nezávazně v naší provozovně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavou práci v rozvíjející se truhlářské společnosti, realizující zajímavé zakázky, nabízející možnost skutečné seberealizace
Finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci, nasazení a pracovním výsledkům
Solidní přístup a důvěra od vedení firmy i zaměstnanců, daný tradicí rodinné firmy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinná firma, zaměřená na návrhy, výrobu a montáž atypického interiérového vybavení. Specializujeme se na kvalitní řemeslnnou výrobu nábytku převážně z dýhy a masivu, disponujeme vlastní plně zařízenou výrobní halou a osmi zaměstnanci.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3426584  Datum zveřejnění: 20.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000 - 35000