Vedoucí směny

Kratochvíl, spol. s r.o.

Místo práce
Slaný, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
plat až 38 000,- kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost s bezmála třicetiletou tradicí na českém trhu přijme vedoucího směny pro svůj centrální sklad ve Slaném. Náplní práce je organizace logistiky, tedy příjmu, vychystávání a distribuce, vedení směny cca 10-ti lidí a kooperace s ostatními odděleními společnosti (zejm. oddělení obchodu a nákupu).

Požadujeme:

-samostatnost
-organizační schopnosti

Výhodou je :

-zkušenost z prostředí logistiky zejm. skladování

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kratochvíl, spol. s r.o. je obchodní společnost, zabývající se především dovozem, vývozem a distribucí světelných zdrojů a svítidel.

Kratochvíl, spol. s r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti profesionálního osvětlování, které vedle samotné dodávky zahrnují světelně-technické návrhy a výpočty, poradenství a následný servis.
ID: 3594131  Datum zveřejnění: 18.6.2021