Referent Inkasa Pohledávek | Prague

Kreditech Holding SSL GmbH

Místo práce
Holesovice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být u zrodu start-up projektu?

Chcete zjistit, jaké je pracovat v mezinárodním prostředí v oblasti inkasa pohledávek?

Pak se připojte ke společnosti Kreditech Group jako náš specialista na vymáhání pohledávek pro Českou republiku!
Naše vize je stát se “digitální bankou pro všechny”.
Německá společnost Kreditech Group byla založena v roce 2012 Sebastianem Diemerem (CEO) a Alexanderem Graubner-Müllerem (CTO). Počet zaměstnanců za 3 roky vzrostl celosvětově na 220 nadšených kolegů ze 40 zemí.

NÁPLŇ PRÁCE:

telefonická komunikace s našimi klienty
správa informací o klientech v databázi
příprava splátkových kalendářů

Nástup od 1.4.2016

Jak zaslat CV:
Přijímáme žádosti o zaměstnání výhradně přes náš náborový portál, který naleznete po kliknutí na odkaz/ tlačítko "Apply Now". Zobrazí se Vám několik vstupních otázek, poté vložte svůj životopis a krátký motivační dopis. To je vše! Těšíme se na setkání s Vámi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

fixní mzdu a k tomu motivující BONUSY
přátelské a neformální pracovní prostředí
zázemí a perspektivu stabilní mezinárodní společnosti
pracoviště v centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Strojopis - Pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA:
praxe na obdobné pozici min. 1 rok výhodou
samostatnost a spolehlivost
výborné komunikační schopnosti
časová flexibilita
ochota učit se novým věcem
znalost práce na PC, základní znalosti MS Office (především Excelu)
znalost anglického jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 2233944  Datum zveřejnění: 5.3.2016