Zubný lekár - lekárka KŘÍŽ DENTAL CLINIC Martin s.r.o.

KŘÍŽ DENTAL CLINIC, s.r.o.

Miesto práce
Severná 24, Martin-Záturčie, Slovensko
Termín nástupu
od 1.9.2021
2 000 EUR/mesiaczákladná mzda + progresívny % podiel z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- všeobecná stomatológia, prevencia, diagnostika, indikácia ošetrenia
- výkony záchovnej stomatológie
- ošetrovanie akútnych stavov

- moderné stomatologické centrum
- moderné vybavenie stomatologickej kliniky
- nový kolektív s rodinnou atmosférou a v príjemnom prostredí
- progresívne platové podmienky
- príspevok na školenie a vzdelávanie
- možnosť osobného rastu
- 2 izbový byt na prenájom
- príspevok na bývanie
- príspevok na cestovanie do práce
- služobné auto

Informácie o výberovom konaní

e-mail poslať životopis

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Empatia, príjemné vystupovanie, pracovné nasadenie, proklientský prístup, záujem o odborný rast, cit pre detail, zodpovednosť, dôslednosť pri plnení úloh, pozitívny prístup k práci

Moderná zubná klinika v Martine hľadá zubného lekára/lekárku do mladého kolektívu. Klinika KŘÍŽ DENTAL CLINIC v Martine poskytuje pacientom ucelený koncept liečby v súlade s najmodernejšími odbornými znalosťami, metódami a postupmi s pomocou nadštandardného prístrojového vybavenia.Stomatologické pracovisko so zameraním na záchovnú stomatológiu, protetiku, stomatochirurgiu, implantológiu
ID: 4114009  Datum zveřejnění: 30.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac