Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič kamiónu MKD

KROM Logistics, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Slovensko
Termín nástupu
01/06/2022
780 EUR/mesiacNástupná cestovná náhrada 45 + 50 eur (služobné cesty) / deň Predplatné výdavky dohodou Výplatný termín každý mesiac k 21. dňu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

medzinárodná preprava, vykladanie / nakladanie materiálu,
prevoz materiálu
Kadencia od 8. týždňa, víkendy voľné, dovolenka 2 - 3 týždne,
Cesty tie isté na 75% (Benelux, Nemecko, Francúzsko...)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
• KARTA VODIČA do digitálneho tachografu
• KVALIFIKAČNA KARTA VODIČA
• občianska a dopravná bezúhonnosť
• platné školenie vodičov
• zdravotný preukaz
• ochota pracovať, samostatnosť, presnosť
• časová flexibilita

KromLogistics s. r. o. je medzinárodná spoločnosť ponúkajúca kompletné portfólio služieb v oblasti logistiky a dopravy EU. Riadime sa príncipom spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti KROM Logistics vytvárame pracovné prostredie, snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4337181  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac