Farmaceutka / Farmaceut v lekárni Vo vilke

Kronenpharma, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupná mesačná mzda 1000,- EUR + pravidelné mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– expedícia a výdaj liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy a na voľný predaj
– poskytovanie odborných informácií a konzultácií
– výdaj liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
– sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
– objednávanie liekov, doplnkového sortimentu

Lekáreň Vo vilke je súkromná, nesieťová lekáreň vo vlastníctve farmaceutky. Je ideálne situovaná v tesnej blízkosti nemocnice s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom. Lekáreň Vo vilke je myslením moderná, flexibilná a maximálne prozákaznícky orientovaná lekáreň. Spokojnosť nielen pacientov a jej klientov, ale i spokojnosť jej zamestnancov je v rebríčku hodnôt na prvom mieste. Svojim zamestnancom dáva možnosť sebarealizácie, kreativity, presadzovania svojich myšlienok a nápadov.

Rastieme a preto hľadáme do svojho kolektívu šikovného kolegu, ktorý má chuť pracovať a sebarealizovať sa.

Viac info o našich aktivitách www.facebook.com/vovilke

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– farmaceutické vzdelanie podmienkou
– orientácia na zákazníka
– tímová práca
– predajné schopnosti
– samostatnosť a zodpovednosť
– základná počítačová gramotnosť

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

M.R. Štefánika 1
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 2840346   Datum zveřejnění: 30.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Nástupná mesačná mzda 1000,- EUR + pravidelné mesačné bonusy