Nábory Január 2019, Zarábaj 30.000,- KČ, Operátor výroby, práca v Mikulove na Morave aj pre páry!

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Mikulov na Moravě, Mikulov, Česko
Termín nástupu
11.01.2019
88,- KČ (+ bonusy vo výške do 5000,- KČ a príplatky podľa ZP), (priemerný zárobok 100-150KČ/h v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzdelanie nieje rozhodujúce!
Pre nášho partnera na Morave hľadáme operátorov/operátorky do výroby.
Výroba komponentov pre autobatérie, nenáročná práca pri zapájaní, strihaní, crimpovaní a bandažovaní káblov. Pozície v stoji a v sede!!!
Práca je vhodná pre mužov ženy a páry. Pracuje sa v priateľskom kolektíve s možnosťou karierného rastu.

Mesto Mikulov je známe výrobou vína a je situované kúsok od Slovensko-Rakúskych hraníc.
Jedna z výhod, ktorú ponúka naša spoločnosť je ubytovanie pre páry v súkromných domoch a penziónoch s vlastnou kuchyňou. Bližšie informácie k ubytovaniu a práci poskytneme telefonicky alebo emailom.

*Mzda do 22 500,-kč už v skúšobnej dobe
*Platené nadčasy až 6000,-kč mesačne naviac
*Dochádzkov bonus 1500,-kč
*25 dni dovolenky ročne
*Bonus za odporúčanie nového zamestnanca 5000,-kč
*Príspevok na ubytovanie 4500,-kč
*V prípade potreby zabezpečené a plne hradené ubytovanie (nadštadardné ubytovanie formou apartmánov vhodné pre páry 2-ky izby), neďaleko od fabriky
*Výhodné platové podmienky
*Naši zamestnanci zarábajú aj 30 000,-Kč
*Dotované stravovanie v našej jedálni (výber z 5 jedál), kantína
*Možnosť nadčasov
*Kompletné zaškolenie v školiacom centre.
*Možnosť finančnej výpomoci 1000Kč/týždenne
*Pracovný odev
*Príspevok na dopravu (až 150, - / deň podľa vzdialenosti)
*Stabilná práca a dlhodobá práca na HPP
*Koordinátor

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba komponentov pre autobatérie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ste starší ako 18 rokov
- ste manuálne zruční a viete základy práce s počítačom (EXCEL)
- máte zodpovedný prístup k práci
- ste ochotní pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- platná vstupná lekárska prehliadka na daný druh práce

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2963978  Datum zveřejnění: 19.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 88,- KČ (+ bonusy vo výške do 5000,- KČ a príplatky podľa ZP), (priemerný zárobok 100-150KČ/h v čistom)