Nenáročná práca v Trnave - "robotník" - nie pásová výroba!

KŠX - DELTA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
28.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, kde nebudeš makať na montážnych linkách?
Už ťa nebaví plniť nesponiteľné normy?
Ak áno hľadáme práve TEBA!
Ponúkame prácu pri výrobe kožených interiérov pre luxusné autuomobily.
Žiadne montážne linky a pásy, práca na stabilnom pracovisku - nanášanie, hladenie a lepenie kožených a koženkových komponentov na plastové časi interiérov.
Dôraz sa kladie predovšetkým na kvalitu, nie na kvantitu.

*zabezpečené a hradené ubytovanie, prípadne príspevok na ubytovanie
*príspevky na dopravu (30€ - 80€ mesačne)
*pracovný odev (topánky, montérky, tričká...)
*priemerná hodinová mzda 5€/h
*stravné listky v hodnote 4,2€
*možnosť finančnej výpomoci (týždenné zálohy)
*bonus dochádzkový
*bonus výkonnostný
*ostatné benefity dohodou

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba luxusných interiérov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*lekárska prehliadka na daný druh práce
*schopnosť pracovať v 3 zmennej prevádzke

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Velkomoravská 4017/77
69501 Hodonín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Vyhinský
Tel.: +421 903 600 062, 0800 144 550, +421 54 486 10 11
E-mail: poslať životopis
ID: 3006564   Datum zveřejnění: 14.9.2017