Operátor/ka výroby v Ostrave, bez vstupných testov!

KŠX - DELTA, s.r.o.

Česko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Moravskosliezsky kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Okres Ostrava, Bratislava, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera v Ostrave hľadáme pracovitých a šikovných uchádzačov aj bez praxe.
Práca je vhodná pre mužov, ženy a páry. Nenáročná - jednoduchá práca pri obsluhe lisov, obsluhe bodovačiek, logistika, sklady a pod..- možnosť zaučenia. Práca je na hlavný pracovný pomer.

Ak máte záujem o dlhodobé a stabilné zamestnanie, tak nás neváhajte kontaktovať.

*Príplatky za prácu poobede, za prácu v noci, cez víkend, za nadčas, sviatok a pod.)
*Dochádzkový bonus
*25 dni dovolenky ročne
*Bonus za odporúčanie nového zamestnanca
*Príspevok na ubytovanie 4500,-kč
*V prípade potreby zabezpečené a hradené ubytovanie (vhodné pre páry 2-ky izby),
*Výhodné platové podmienky
*Niektorí naši zamestnanci zarábajú aj viac ako 25 000,-Kč mesačne
*Dotované stravovanie v závode
*Možnosť nadčasov
*Kompletné zaškolenie v školiacom centre
*Možnosť finančnej výpomoci 1000Kč/týždenne
*Pracovný odev (topánky/montérky)
*Stabilná práca a dlhodobá práca na HPP
*Koordinátor
*V prípade potreby možnosť odvozu zo SK do ČR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Dobrý zdravotný stav
*Chuť pracovať
*Teamový duch
*Ukončené základné vzdelanie
*Vek min. 18 rokov
*Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
*Základy práce s počítačom

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3212925  Datum zveřejnění: 8.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou