Nábor január 2019! Nechceš pracovať v noci? Operátor výroby Novosedlý (okr. Břeclav - južná Morava)

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Novosedly, Česko
Termín nástupu
1/2019
13500,-KČ + (bonus 6800,-KČ) a príplatky ZP, (priemerný hodinový zárobok 120KČ/h v čistom, možnosť zárobku 25000,-KČ/netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera v malebnej dedinke Novosedlý (južná Morava, okr. Břeclav) hľadáme pracovníkov/pracovníčky do výroby. Výroba vzduchotechniky a klimatizačných jednotiek.

Operátor výroby (balenie, navliekanie vláseniek, lakovanie, spájkovanie)
požadujeme:
- ochotu pracovať v dvojzmennej prevádzke
- manuálna zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, dôkladnosť

Práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí zo zdravotných alebo iných dôvodov nemôžu vykonávať prácu v noci.
Na každú pozíciu je možnosť zaučenia.

-ubytovanie (súkromné domčeky s kompletným vybavením, 2ky izby)
-5 týždňov dovolenky
-koordinátor - 24h servis
-dotované stravovanie/stravné lístky
-motivačné platové ohodnotenie
-po dohode možnosť turnusovej práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Dynamický podnik, ktorý priťahuje inovatívnych jednotlivcov, ktorí hľadajú nové príležitosti a uplatnenie. Naša spoločnosť ponúka na výber celú radu pracovných miest. Či už máte záujem o kvalitu výroby, logistiku, predaj či projektové riadenie, nájdete u nás odborné uplatnenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3485591  Datum zveřejnění: 13.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13500,-KČ + (bonus 6800,-KČ) a príplatky ZP, (priemerný hodinový zárobok 120KČ/h v čistom, možnosť zárobku 25000,-KČ/netto)