Práca pre strojárov/nástrojárov v Nemecku (30km od Kasselu) s ubytovaním

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy 10€/h + príplatky ZP, diéty a bonusy (priemerný čistý hodinový zárobok 16-17€/h netto), mesačne od 2700€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre nástrojárov v Nemecku (30km od Kasselu).

- Riadenie strojov - údržba foriem a nastavovanie strojov
- Zabezpečenie optimálneho chodu strojov a zariadení
- Údržba automatizovaných strojov a výrobných liniek
- Údržba, montáž a demontáž lisovacích foriem
- Drobné mechanické práce
- Návrh riešení a ich implementácia

- nadštandardné odmeňovanie
- zabezpečené a hradené ubytovanie
- možnosť finančnej výpomoci (zálohy)
- odvoz v deň prvého nástupu
- seriózny zamestnávateľ
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
- bonusy

- životopis s fotografiou prosíme zaslať emailom v SK a v NJ
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa považuje za strategického partnera automobilového priemyslu pokrývajúceho dodávateľský reťazec medzi spracovaním surovín, výrobou a dodávkami služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske/technické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lepšie základy NJ alebo AJ.

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3621397  Datum zveřejnění: 6.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná zložka mzdy 10€/h + príplatky ZP, diéty a bonusy (priemerný čistý hodinový zárobok 16-17€/h netto), mesačne od 2700€ netto