Operátor výroby - Žilina

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiac4,07€/hod.(3,47€/hod. základná mzda+0,60€/hod.rizikový príplatok)+variabilná zložka do 70,20€/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba prevažne plechových komponentov pre automotiv
- operátor/ka výroby je zodpovedný/á za obsluhu výrobných zariadení
- vkladanie plechov do strojov, ktoré sú následne strojom zvarené
- trojzmenný pracovný režim

- práca na trvalý pracovný pomer
- dochádzkový a produktívny bonus
- vyplácanie letného a zimného bonusu
- pravidelné zálohy na týždennej báze
- možnosť nadčasov
- preplácanie zdravotnej prehliadky
- koordinátor
- pravidelný nárast mzdy

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už 20 rokov v rôznych podobách.
Zaoberáme sa personálnym leasingom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť pracovať v trojzmennej prevádzke

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3650994  Datum zveřejnění: 24.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 - 1 000 EUR/mesiac4,07€/hod.(3,47€/hod. základná mzda+0,60€/hod.rizikový príplatok)+variabilná zložka do 70,20€/mes.