Lisár - Špecialista, obsluha lisov, práca v Bavorsku (Nemecko)

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
2 500 - 3 000 EUR/mesiac10€/h, ( príplatky podľa ZP a diéty, priemerná mzda pri nástupe 15€/h netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených špecialistov na obsluhu lisov, ktorí budú zodpovedať za prevádzku lisov a strojných zariadení. Práca spočíva v úprave parametrov a odchyliek podľa požiadaviek.
Náplň práce:
*napojenie plechového zvitku do stroja
*kontrola celého procesu
*definícia chýb na konci procesu pri lisovaní
*následné odstránenie chýb a definícia problému
*v prípade odchylky opätovné nastavenie lisu

*zabezpečené a hradené ubytovanie
*odvoz do Nemecka
*výhodné platové podmienky
*ostatné benefity dohodou

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba lisovaných oceľových dielcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske/technické

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3717063  Datum zveřejnění: 14.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 500 - 3 000 EUR/mesiac10€/h, ( príplatky podľa ZP a diéty, priemerná mzda pri nástupe 15€/h netto)