Hľadáme manuálne zručného pracovníka na montovanie žalúzií na okná • práca v ČR na českú pracovnú zmluvu • ubytovanie hradí firma

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
dohodou
30 000 - 40 000 EUR/mesiac• nástupná mzda 130 - 140,-KČ/hod. • po zapraxovaní 160 - 170,-KČ/hod. + dochádzkový bonus 3000,-KČ + príplatky za nadčasy, soboty podľa ZP + ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer v Českej republike - montovanie žalúzií na okná na budovách, priemyselných objektoch.

TERMÍN NÁSTUPU:
- dohodou

DRUH PRACOVNÉHO POMERU :
- na českú pracovnú zmluvu - trvalý pracovný pomer - plný úväzok

MZDA :
- pri nástupe 130 - 140,-KČ/hod brutto + 3.000,-KČ dochádzková odmena + príplatky
- po zapraxovaní 160 - 170,-KČ/hod brutto + odmeny + príplatky

VÝPLATA MESAČNE :
- priemerný zárobok 25.000 - 35.000,-KČ v čistom

VÝHODY:
• nie je to práca za pásom
• pracovná doba od 6:00 do 16:00 hod.
• pracuje sa 5 dní v týždni (PON - PIA), v prípade potreby práca aj v sobotu
• príplatky za nadčasy, za prácu v sobotu podľa ZP
• dochádzková odmena vo výške 3.000,-KČ
• možnosť finančnej výpomoci (týždenné zálohy 1.000,-KČ)
• výplata vždy načas a vždy 25-teho dňa v mesiaci
• 5 týždňov platenej dovolenky
• prevažná časť zákaziek sa realizuje v Prahe
• ubytovanie zabezpečuje a hradí firma, prípadne vieme poskytnúť finančný príspevok

Informácie o výberovom konaní

bližšie info: +421 918 493 960

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť, ktorá vyrába a montuje žalúzie, rolety, markízy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- dobrý zdravotný stav
- práca vo výškach
- vodičský preukaz sk. B výhodou
- skúsenosti s montážou okien alebo žalúzií výhodou

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3934945  Datum zveřejnění: 14.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 EUR/mesiac