Posledné nábory • kontrolór/kontrolórka kvality v Ostrave • ubytovanie zdarma • práca na českú pracovnú zmluvu

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Ostrava, Česko
Termín nástupu
15.12.2020
23 000 - 27 000 Kč/mesiac• 100 KČ/hod. netto + stravné lístky + ubytovanie ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu kontrolór/kontrolórka kvality:
- kontrola dielcov, vizuálna kontrola, kontrola hmatom.

TERMÍN NÁSTUPU:
- 15.12.2020

DRUH PRACOVNÉHO POMERU :
- na českú pracovnú zmluvu
- trvalý pracovný pomer
- plný úväzok

MZDA :
100 KČ/hod. v čistom

VÝHODY:
• ubytovanie zdarma v dvojlôžkových izbách
• možnosť finančnej výpomoci (týždenné zálohy 1.000,-KČ)
• stabilná práca v priateľskom a mladom kolektíve
• pracovný odev (topánky a oblečenie)
• stravné lístky v hodnote 70 KČ/deň
• výplata vždy načas a vždy 25-teho dňa v mesiaci (na účet alebo v hotovosti)
• možnosť odpracovať nadčasy /pracovné dni, soboty, nedele/

Informácie o výberovom konaní

bližšie informácie: +421 918 493 960

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- dobrý zdravotný stav, dobrý zrak
- skúsenosť min. 0,5 roka na pozícii kontrolóra kvality

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3945600  Datum zveřejnění: 8.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/mesiac