Hľadáme pracovníka na obsluhu CNC-sústruhu v Opave • bezplatné ubytovanie 10 minút od závodu • práca na českú pracovnú zmluvu

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Opava, Česko
Termín nástupu
dohodou
30 000 - 35 000 Kč/mesiac• od 130 Kč/hod. brutto + dochádzkový bonus 3.000 Kč + príspevok na stravu 2.000 Kč + poobedné (6 Kč/hod.) + nočné (13 Kč/hod.) + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka na obsluhu CNC-sústruhu (Heidenhein) - obsluha tvarovacieho stroja, ktorý tvaruje a upravuje dĺžku lamiel na vonkajšie žalúzie.
Vyrábajú sa vonkajšie a vnútorné žalúzie, rolety, markízy, sieťky proti hmyzu...

Lokalita - Opava, Moravskosliezský kraj, 30 km za Ostravou

TERMÍN NÁBORU:
- dohodou

DRUH PRACOVNÉHO POMERU :
- na českú pracovnú zmluvu - trvalý pracovný pomer - plný úväzok

MZDA :
- pri nástupe 130 Kč/hod brutto + odmeny + príplatky
- po zapraxovaní 150 - 160 Kč/hod brutto + odmeny + príplatky

VÝPLATA MESAČNE :
- priemerný zárobok 25.000 - 30.000 Kč v čistom

VÝHODY:
• ubytovanie v 2-lôžkovej izbe, 10 min. od závodu (chladnička, varič, mikrovlnka, WC, sprchovací kút, wi-fi)
• možnosť finančnej výpomoci (týždenné zálohy 1.000 Kč)
• stravovanie zabezpečené v jedálni spoločnosti (výber z troch jedál)
• pracuje sa 5 dní v týždni (PON-PIA)
• práca v 3-zmennej prevádzke (7,5 hod)
• možnosť pracovať nadčasy/soboty, nedele
• príplatky poobedné, nočné, nadčasy, soboty, nedele, sviatky podľa ZP
• dochádzkový bonus 3.000,-KČ
• príspevok na stravu 2.000,-KČ
• 5 týždňov platenej dovolenky
• výplata vždy načas a vždy 25-teho dňa v mesiaci
• stabilná práca v priateľskom a mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

bližšie info: +421 918 493 960

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť vyrábajúca žalúzie, rolety, markízy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

• skúsenosť s prácou na sústruhu
• čítanie technickej dokumentácie
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na zmeny

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3992898  Datum zveřejnění: 29.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac