Operátor/ka výroby - práce s ubytováním pro muže, ženy, páry

KŠX - DELTA, s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
23.03.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 750 Kč/měsícPříplatek za práci přesčas - 35 % Příplatek za práci v noci - 17,- Kč/hod. Příplatek za práci odpoledne - 6,87 Kč/hod. Ostatní povinné zákonné příplatky - dle zákoníku práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- operátor výroby
- montáž kabelových svazků pro automobilový průmysl
- manipulace s výrobky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- docházkový bonus
- výkonnostní bonus
- ubytování zabezpečené a hrazené zaměstnávatelem
- týdenní zálohy
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

bližší info: + 421 948 071 639
+ 421 911 478 509
+ 420 722 586 620

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.
Společnosť je držiteľ povolení na sprostredkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - základy - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- chuť učit se jednoduché pracovní úkony
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- manuální zručnosť
- ovládat alespoň základy práce s počítačem
- požadovaný výpis ze zdravotní karty -
potvrzení o dobrém zdravotním stavu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4535925  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 24 750 Kč/měsíc