Reagujte bez životopisu

Expertný finančný maklér - kapitálový trh

KTA, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiacprovízne odmeny, strop neexistuje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:
- zapálených a ambicióznych obchodníkov, ktorých baví svet financií a majú záujem budovať svoju kariéru aj mimo klasických finančných produktov a služieb
- už zabehnutých finančných poradcov a expertov, ktorí si chcú ďalej rozšíriť portfólio o zaujímavý investičný produkt

Čo požadujeme:
- aspoň stredoškolské vzdelanie
- aspoň pasívna znalosť angličtiny
- dobrá znalosť práce s PC
- empatia, komunikatívnosť, vysoká miera samostatnosti, trpezlivosť, odvaha, pohotové reakcie
- byť pripravený na neustály rozvoj a vzdelávanie sa

Čo ponúkame:

- práca je full home-office príp. aj v teréne
- začať sa dá okamžite, nie sú potrebné žiadne školenia
- stály pravidelný príjem je možné dosiahnuť už prvý mesiac
- kariérny plán
- neustále vzdelávanie a podpora
- vysoko nadpriemerné zárobky, strop nie je obmedzený

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Venujeme sa moderným alternatívnym spôsobom investovania s nadštandardnými výnosmi a možnosťou nadobudnutia pasívneho príjmu za jasne určeného rizika

Kontakt

Kontaktná osoba: Tibor Salát
Tel.: +421902259962
E-mail: poslať životopis
ID: 4249230  Datum zveřejnění: 1.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac