Administrativní pracovník/ce

Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 44, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Kubis Marcel, Mgr. - soudní exekutor, IČ 72043202
Pracoviště:Masarykovo náměstí 44/4, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- běžná administrativní agenda
- komunikace se státními institucemi
- zakládání získaných informací do systému
- zpracovávání dat, apod.
- pevná pracovní doba 8.00 - 16.00
Požadavky:
- SŠ vzdělání humanitního/ekonomického směru
- vysoké pracovní nasazení, samostatný a aktivní přístup, schopnost rychlého učení a uplatnění poznatků v praxi
- schopnost týmové spolupráce
- psaní hmatovou metodou výhoda
Nabízíme:
- Spolupráci podpořenou zázemím renomovaného EÚ
- Odpovídající finanční ohodnocení. Práce v rámci příjemného kolektivu
- Pracovní benefity (stravenky, příspěvek na spoření apod.)
- Pracovní benefity (stravenky, příspěvek na spoření, příspěvek na dovolenou až do výše 20.000 Kč, příspěvky na sport, kulturu a zdraví, apod.)
- Prodloužení pracovní smlouvy
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní pojištění, příspěvky na sport, kulturu a zdraví, apod. Kontakt: e-mailem.

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11428100785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou