25 000 - 30 000 CZK

Zdravotní sestra/Zubní instrumentářka

Kvalident s.r.o.

Místo práce
Trojická 7, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je asistování u křesla, příprava ordinace a sterilizace nástrojů. Komunikace s pacienty. Práce je na vícesměnný provoz (ranní nebo odpolední, podle rozvrhu lékaře).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme flexibilní plánování směn, přátelský mladý kolektiv, příspěvek na vzdělávání, stravenky, příjemné komfortní prostředí kliniky a výborná dopravní dostupnost.
Trojická 7, Praha 2

Informace o náboru

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis.
Dotazy rádi zodpovíme na tel. 777 717 618.
Hezký den, Tým kvalident

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Budoucí kolegyňky by měla být milé, pečlivé, zodpovědné a aby se rádi učila novým věcem. Určitě by také měly mít ukončené středoškolské vzdělání v oboru zdravotnictví nebo kurz zubní instrumentářky a měly by ovládat alespoň základy angličtiny.
Praxe je výhodou, popřípadě rádi zaučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stomatologická klinika Kvalident nabízí špičkové služby ve všech oborech stomatologie. Používáme technologie a materiály splňující nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření a každá naše ordinace je vybavena moderním dentálním mikroskopem Zeiss, což umožňuje provedení veškerých zákroku s nejvyšší možnou precizností.
Více na www.kvalident.cz.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Trojická 1910/7
12800 Praha 2

Kontakt

ID: 3683092   Datum zveřejnění: 31.5.2019