Zubní sestra/Asistentka stomatologa

Kvalident s.r.o.

Místo práce
Trojická 1910/7, 12800 Praha 2
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava ordinace, asistence při ošetření, sterilizace nástrojů, komunikace s pacienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky, příspěvek na vzdělávání, flexibilní rozvrh, dni volna navíc

Informace o náboru

Do soukromé stomatologické ordinace Kvalident hledáme kolegyni, která nám bude ochotná obětovat velkou část svého času, energie a chuti pracovat. Nabízíme zajímavou práci bez stereotypu, svižnou a flexibilní pracovní dobu, mladý přátelský kolektiv, příjemné prostředí. Práce s novými technologiemi v oboru, zajímavá asistence při ošetření s mikroskopem, implantacích apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: odpovídající vzdělání (SZŠ nebo kurz zubní instrumentářky), smysl pro humor a empatii. Pracovitost, pečlivost, dochvilnost atd. jsou samozřejmostí. Praxe v oboru není nutná, rádi zaučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nadstandardní stomatologické centrum na 3 ordinace, poskytující komplexní stomatologickou péči. Krásná lokalita, výborná dopravní dostupnost. Více na www.kvalident.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4524989  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 37 000 Kč/měsíc