Dentální hygienistka

Kvalident s.r.o.

Místo práce
Trojická 1910/7, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dentální hygiena a bělení zubů, instruktáž a kontrola hygieny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, procenta z obratu a prodeje produktů na zuby, stravenky, Multisport, příspěvek na vzdělávání, firemní služby zdarma

Informace o náboru

Soukromá stomatologická praxe na Praze 2 hledá šikovnou dentální hygienistku na 2-4 dni v týdnu (ordinujeme i v sobotu). Můžete se těšit na krásné prostředí v zrekonstruované budově v centru Prahy u náplavky, příjemný kolektiv, dostatek pacientů, špičkové vybavení (vč. EMS Profylaxis Master) a spolupráci s parodontologem. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dokončené vzdělání v oboru DDH

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nadstandardní stomatologické centrum na 3 ordinace, poskytující komplexní stomatologickou péči. Krásná lokalita, výborná dopravní dostupnost. Více na www.kvalident.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4568997  Datum zveřejnění: 1.5.2023