Brigáda v administrativě - nástup ihned

Kynetec Czech s.r.o.

Místo práce
Mezírka 775/1, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Okamžitě
Mzdové podmínky (brutto)
90 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pohodovou krátkodobou brigádu v kanceláři v centru Brna na ulici Mezírka, v bezprostřední blízkosti ulic Kounicova, Lidická, Veveří. Ze zastávky tramvaje č.12 na ulici Česká nebo č.1 na Moravském náměstí je to k nám jen pár minut pěšky.

Náplní práce je jednoduché vkládání dat do PC. Mzda je 90,- Kč/hodinu, smlouva je Dohoda o provedení práce.

V kancelářích máme zajištěný odstup 2 metry mezi jednotlivými stoly, zdarma poskytneme roušky či dezinfekci.

Brigáda je krátkodobá, podmínkou je osobní přítomnost v kanceláři (práce na dálku není možná), nástup v pondělí 18.ledna a možnost odpracovat minimálně 20 hodin týdně po celou dobu konání brigády (4 h/denně po-pá nebo 5h/denně 4 dny v týdnu). Předpokládané ukončení je koncem ledna.

Životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře, motivační dopis nás potěší :-).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost
dochvilnost
pečlivost
flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kynetec provides a complete service in market research and consulting. We have the ambitious plan for the future, and we want to continue to build trustworthy relationships with our clients and respondents as well as to be a solid company for our employees.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Mezírka 775/1
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Michalenková
Tel.: +420608873818
E-mail: poslat životopis
ID: 4019899  Datum zveřejnění: 13.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 90 Kč/hod.