Podpora projektového manažera - placená stáž

Kynetec Czech s.r.o.

Místo práce
Mezírka 775/1, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 110 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme světovým lídrem v marketingovém výzkumu pro zemědělské a veterinární trhy.

Našim klientům poskytujeme informace jak o vývoji na trzích s přípravky na ochranu rostlin, tak o trzích s osivem, hnojivy a zemědělskou technikou

Nyní hledáme stážisty na letní měsíce.

Během tříměsíční stáže získáte cenné zkušenosti z reálného prostředí – budete se přímo účastnit všech fází marketinkového výzkumu:
- Zjistíte, jakým způsobem se organizuje sběr a analýza dat a jak poté získané informace předáváme našim klientům.
- Naučíte se, jak efektivně strukturovat a pracovat s výsledky našich výzkumů, aby ze zdánlivě nesouvisejících dat vzniklo doporučení pro marketingovou strategii.
- Uplatníte rovněž svoje komunikační schopnosti při telefonickém i osobním jednání s respondenty, tazateli i s týmem operátorů v call-centru.
- Vyzkoušíte si práci ve středně velkém týmu a co všechno obnáší příprava klíčových projektů sezóny.

- Podrobně se seznámíte s dotazníkem a naučíte se ho kódovat.
- Vyzkoušíte si práci tazatelů při telefonickém jednání s respondenty.
- Naučíte se ovládat jak interní systémy, tak programy určené ke zpracovávání
dotazníků.
- Nemine Vás práce s Excelem (tabulky, grafy, kontingenční tabulky, atd.) a tvorba prezentací v Power Pointu.

Požadujeme:
- Skvělé ovládání českého jazyka
- Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost balíčku programů MS Office
- Docházka v průběhu stáže min. 30 hod týdně
- Výhodou je studium zaměřené na zemědělství, marketing nebo sociální či marketingový výzkum

Životopis a krátký průvodní dopis zasílejte na [email protected]

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

28.5.2021 (zbývá ještě 17 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kynetec provides a complete service in market research and consulting. We have the ambitious plan for the future, and we want to continue to build trustworthy relationships with our clients and respondents as well as to be a solid company for our employees.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Mezírka 775/1
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Michalenková
Tel.: +420608873818
E-mail: poslat životopis
ID: 4068183  Datum zveřejnění: 23.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 Kč/hod.