Administrativní pracovník

Kynetec Czech s.r.o.

Místo práce
Mezírka 1, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Okamžitě
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/hod.Začíná se na 110,-Kč / hod. u kódování a vkládání dat, s vyškolením na doplňování dat po telefonu se pak hodinová mzda zvedá.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pohodovou práci v kanceláři v centru Brna? Zajímá Vás, jak probíhá zpracování dat v marketingovém výzkumu? Nedělám Vám problém pracovat s excelovými tabulkami a ověřovat data po telefonu ?

Pojďte na prázdniny k nám a kódujte, vkládejte a doplňujte data pro naši společnost. Rozložení náplně práce je 50 % kódování, 25 % vkládání a 25 % doplňování dat v celém projektu. Docházka je flexibilní dle domluvy na týden dopředu.

Pokud Vás marketingový výzkum zaujme a budete chtít spolupracovat dlouhodobě, je možné se zaučovat dále a tvořit s námi i prezentace, organizovat projekty a hlouběji se ponořit do fungování marketingových procesů v zemědělství.

Nástup je možný od 14.6.2021. Smlouvou je Dohoda o provedení práce, případně lze i na živnost.

Netahejte těžké věci ve skladech a pojďte si vydělat díky zpracování dat :-)

Životopis a krátký motivační dopis potěší :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda: Začíná se na 110,-Kč / ho. u kódování a vkládání dat, s vyškolením na doplňování dat po telefonu se pak hodinová mzda zvedá.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní znalosti práce na počítači
- časovou flexibilitu
- min. docházka 20 hod týdně
- spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kynetec, je světovým lídrem v marketingovém výzkumu pro zemědělské a veterinární trhy. V současné době provádíme panelové průzkumy týkající se ochrany plodin a osiva mezi zemědělci v 55 zemích. Tyto průzkumy pokrývají nejdůležitější plodiny a odvětví na celém světě. Díky našim analýzám dokážeme poskytnout klientům co nejpřesnější informace o dění na zemědělských trzích.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4090437  Datum zveřejnění: 27.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 110 Kč/hod.