Tazatel/ka – home office

Kynetec Czech s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
11.10.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete mít flexibilní pracovní dobu a organizaci práce ve svých rukou? Chcete využít své komunikační dovednosti a nebojíte se jednat s lidmi?

Nic neprodáváme ani nedoporučujeme, pouze anonymně a dobrovolně sbíráme data.

Výzkum se provádíme po celé ČR/SK. Kontakty na zemědělské podniky získáte z naší dlouhodobě aktualizované databáze. Stačí mít „prořízlý jazyk“, úsměv a internetové připojení.

Vybavíme Vás tabletem nebo papírovým dotazníkem. Zadané projekty můžete telefonovat s firemním číslem přímo z pohodlí domova.

Nevíte nic o zemědělství? To vůbec nevadí. Dokážeme Vás naučit vše o daném oboru. Všechny podklady i know how zajistíme my.

Co tedy budete dělat?

o kontaktovat zemědělské podniky za účelem dobrovolného sběru dat
o telefonicky vyplňovat dotazníky dle typu projektu v zadaném termínu
o pracovat s kontakty z interní databáze pro vybraný region
o sbírat data za pomocí tabletu nebo papírové verze dotazníku
o reportovat v interním elektronickém systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co naopak nabízíme my?

o bezplatné školení i zapůjčení tabletu a firemní simkarty
o cena za dotazník se pohybuje dle obtížnosti a časové náročnosti 160 – 470 Kč/ks
o získání různých bonusových složek nad rámec ceny za kus dotazníku např.: 15% zvýšení ceny za kus za odevzdání projektu před termínem
o celoroční spolupráce – nabízíme navazující projekty pro různé typy průzkumů
o časová flexibilita rozvržení pracovní doby
o úvazek na DPP ale i spolupráce na živnost (Smlouva o dílo)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kynetec, je světovým lídrem v marketingovém výzkumu pro zemědělské a veterinární trhy. V současné době provádíme panelové průzkumy týkající se ochrany plodin a osiva mezi zemědělci v 55 zemích. Tyto průzkumy pokrývají nejdůležitější plodiny a odvětví na celém světě. Díky našim analýzám dokážeme poskytnout klientům co nejpřesnější informace o dění na zemědělských trzích.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4424168  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 150 Kč/hod.