Reagujte bez životopisu

Zubný lekár/zubná lekárka s možnosťou prebratia praxe

L-Medical, s.r.o.

Miesto práce
Boldocká cesta, Senec, Slovensko
Termín nástupu
01.09.2020
2 500 EUR/mesiac+ 35 % z výkonu po odpracovaných troch mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám zubného lekára, lekárku s praxou, prípadne absolventa do zubného strediska s troma ambulanciami a ambulancie dentálnej hygieny v Senci s možnosťou neskoršieho prevzatia praxe.

- ponúkame prácu so stabilnou klientelou v príjemnom kolektíve
- moderné vybavenie ambulancií (OPG, RVG v každej ambulancii, strojová endodonica, CEREC CadCam)
- v prípade záujmu je k dispozícii priestranný zariadený 3- izbový byt v rámci komplexu
- príspevky na školenie
- možnosť prebratia praxe

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujem záujem o modernú stomatológiu , zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť v práci.

zubná ambulancia
ID: 3949540  Datum zveřejnění: 11.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac