Vodič nákladného vozidla triedy CE pre vnútroštátnu aj diaľkovú prepravu Hamburg

Labora Vector k.s.

Mateja Bela 8, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.400,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient z Hamburgu sa rozrastá a preto hľadá pre svoj tím dlhodobú posilu.
Náplň práce:
Národná a medzinárodná preprava v dvoj-osádke
Čistá, včasná práca s dôrazom na opatrnosť a obozretnosť
Dodržiavanie zákonných, pracovných a a klientom určených predpisov
Spolupráca s centrálnou dispozíciou zamestnávateľa

Práca v medzinárodnom kolektíve
Základná mzda brutto 2.400,-
Výkonnostné prémie, zákonné príplatky a diéty
Paušálne príspevky na cestu domov
Ponuka zamestnávateľa:
- nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- atraktívny pracovný model 4+1
- moderný vozový park
- pravidelné školenia v oblasti predpisov, techniky a elektroniky
- preplatíme všetky modulárne výukové kurzy č. 95
- plne zariadené ubytovanie
Kedže by sme radi dali šancu aj mladým vodičom, sme pripravení finančne prispieť na vodičské oprávnenie

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte profesionálnu výzvu ako vodič nákladného vozidla?
Chceli by ste obsluhovať vysoko moderný kokpit prémiového kamiónu?
Kladiete dôraz na spoľahlivého zamestnávateľa, včasné vyplácanie mzdy, atraktívne príplatky a perfektne vybavené vozidlo?
Neváhajte a zašlite nám svoj životopis na email:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Vlastníte vodičský preukaz skupiny C+E (95)
Ste úprimný, presný, spoľahlivý a flexibilný
Ste fyzicky zdatný
Skúsenosti v oblasti výmenných kontajnerov sú výhodou, nie však podmienkou

Sme slovenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vyhľadávanie, výber a sprostredkovanie predovšetkým vodičov z povolania.
Pracujeme výhradne na objednávku nemeckých špedičných spoločností a vyhľadávame v súlade s ich požiadavkami vhodných vodičov zo Slovenska a z Čiech.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3192424  Datum zveřejnění: 19.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2.400,-