Dělník do výroby

LAD.CZ s.r.o.

Místo práce
Kamenný Újezd, Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned, nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
13000-25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost v Kamenném Újezdě (u Českých Budějovice) hledáme šikovné dělníky do výroby (dělník u převíjecího stroje). Mezi náplň práce bude patřit: seřízení a práce dle bezpečnostních předpisů, plnění úkolů a plánované produkce, správné seřízení strojů a přípravků a příprava pracoviště, neustálá kontrola strojů, přípravků a výrobků během výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- při splnění norem prémie 4 500,- Kč, placené přesčasy
- možnost prémií při splnění zakázek
- možnost pracovat na HPP nebo DPP (dle dohody)

Informace o náboru

Přidejte se ke spokojeným zaměstnancům naší společnosti. Staň se členem úspěšného týmu,
který je velmi důležitou součástí naší společnosti.

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis s fotografií na: [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v oblasti obalových materiálů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

SOÚ technického směru

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SOÚ technického směru
- Manuální zručnost, dobrý zrak
- Spolehlivost, pečlivost, trpělivost
- Dobrá fyzická zdatnost, praxe u montážních strojů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní personální služby (vyhledávání zaměstnanců, personální a mzdový servis, poradenství). Jednotlivcům nabízíme pomoc při hledání práce v České republice i v zahraničí formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání. Provozujeme dva specializované weby www.ladcz.cz a www.pracujnalodi.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2388306  Datum zveřejnění: 6.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13000-25000