Asistent/ka personálních auditů

LANDMARK PROFIT s.r.o.

Místo práce
U Háje 507/26, 140 00 Praha 4 - Braník, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nyní hledáme asistenta personálních auditů, který se bude podílet na zpracování podkladů k auditům a jehož náplní práce budou následující činnosti:

- příprava podkladů na audity
- zpracování dokumentů od auditorů
- emailová a telefonická komunikace se zaměstnanci mzdových účtáren a personálních oddělení
- příprava obchodních smluv, objednávek a plných mocí na schůzky pro jednatele, evidence veškerých podepsaných smluv atd. (zakládání, skenování do optického archivu a zapisování do evidence)

- zkušenosti s obdobnou pracovní náplní výhodou (pracovní smlouvy, příprava mezd)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní práci v prosperující zavedené společnosti s dlouholetou působností na českém trhu
- zajímavou pracovní náplň
- nástupní mzda 25 000Kč/měsíčně s navýšením po zaškolení
- kontinuální vzdělávání
- nadstandardní pracovní prostředí: kanceláře v reprezentativní vile, dobrá dostupnost - Praha 4, možnost parkování, bus 200 metrů od pracoviště
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zařadíte se do výběrového řízení zasláním životopisu v českém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná česká společnost – LANDMARK HOLDING a.s. a již dvě desetiletí jsme v roli lídra na trhu odborného ekonomického a daňového poradenství. Spolupracují s námi úspěšné společnosti ve výrobním segmentu, maloobchodu, obchodní řetězce, rodinné firmy ale i technologické, IT společnosti a další. Naše služby představují vysokou hodnotu, jsou na trhu žádané a klienti je umí ocenit.
ID: 2941831  Datum zveřejnění: 12.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000