60 000 - 80 000 CZK

Obchodník

LANDMARK PROFIT s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
září/říjen
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší společnosti LANDMARK PROFIT s.r.o. hledáme obchodníky pro Moravský region. Posilujeme obchodní tým, jehož většina zástupců zatím obsluhuje klienty z Prahy, kde je i sídlo společnosti. Nyní chceme někoho, kdo bude v regionu bydlet a bude tak mít ke klientům blíž. Na školení a pravidelné porady bude potřeba dojíždět do pražské kanceláře 1x týdně, po zaškolení i méně často. Obchodníky hledáme schopné, zkušené a otevřené novým vědomostem a postupům, které Vám rádi vysvětlíme.

Hlavní náplní práce bude:

- akvizice nových klientů

- konzultace se stávajícími a potencionálními klienty a prezentace poskytovaných služeb

- následná péče o klienty

- obchodní odpovědnost za svěřené území

- úzká spolupráce s vedením společnosti

- 1x týdně reporting vedení společnosti na Praze 4

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní práci (možnost spolupráce na IČ)

- motivující složka měsíční mzdy

- možnost uplatnění na neobsazeném segmentu trhu

- vstupní proškolení a pravidelná odborná školení

- možnost profesního růstu

- příležitost setkávat se s úspěšnými podnikateli

- služební automobil s CCS tankovací kartou, notebook, mobilní telefon

- nástup září/říjen.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

ekonomické

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodní talent, praxi na pozici obchodního zástupce

- výborné komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování a seriózní vzhled

- schopnost vyjednávat

- sebevědomou, komunikativní a obchodně nadanou osobnost

- uživatelskou znalost nástrojů MS Office

- SŠ/VŠ nejlépe ekonomického směru

- řidičský průkaz sk. B

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy spolu s fotografií a motivačním dopisem. Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost LANDMARK PROFIT s.r.o. se specializuje na oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky. V této oblasti se zaměřuje zejména na audity pracovněprávní dokumentace a pracovních procesů.

U Háje 507/26
140 00 Praha 4 - Braník
ID: 3741138   Datum zveřejnění: 16.8.2019